Rozvaděče

Jádrem každé elektroinstalace jsou rozvaděče. Kvalitně navržený a zhotovený rozvaděč je základním předpokladem pro bezporuchový provoz elektroinstalace. Provádíme vlastní výrobu nn rozvaděčů nejen pro naše vlastní elektroinstalační zakázky, ale i pro zákazníky na přání dle dodané dokumentace, nebo Vám dokumentaci navrhneme sami. Výroba vlastních rozvaděčů nám pomáhá naplňovat naši myšlenku na kompletní a kvalitní elektroinstalaci, která je pro Vás, zákazníky, cenově přijatelná.

Nabízené typové řady rozvaděčů:

1. PL 01 – In 40A  Stupeň krytí: IP 54/20  – Rozvodnice zapuštěná, přisazená celoplastová, oceloplechová s dveřmi plnými nebo průhlednými a volitelnou náplní dle Vašich požadavků nebo předložených plánů rozvaděče.

2. RE 01 – In 80A  Stupeň krytí: IP 54/20  – Oceloplechová rozvodnice elektroměrová, s dveřmi a jističi v podružné části.

3. RMS 01 – In 250A  Stupeň krytí: IP 54/20 – Oceloplechový rozváděč NN.

Díky dlouholetému testování a vývoji v této oblasti jsme jednoznačně dospěli k používání skeletů atestovaných státní zkušebnou. Převážně používáme skelety systému MODUL 2000 – SCHRACK ENERGIETECHNIK. Stavebnicová konstrukce těchto rozvaděčů nám umožňuje širokou škálu vysoce variabilních sestav a zapojení, podle náročných požadavků na technickou a estetickou úroveň. Každý rozvaděč vyrobený v České republice musí splňovat jistá kriteria: nesmí chybět výrobní štítek s předepsanými hodnotami včetně výrobce, musí být zkoušen zkušebním napětím atd…. K rozvaděči dostanete atest s výpočtem oteplení a průvodní listy k rozvaděči. Nenechte se zlákat na neschválený výrobek, který může být v lepším případě příčinou technické závady.