Domácí (domovní) telefony

K naší činnosti patří montáže a oživení systémů domácích telefonů. Komunikace s návštěvníkem přes tlačítkové tablo a přístrojem domácího telefonu jistě všichni znáte. Pro Vaši potřebu jsme připraveni k montáži tzv. dispečerského zapojení. S tímto zapojením můžete bezproblémově komunikovat nejen s hostem, který stojí u vstupní branky na pozemek, nebo u hlavních dveří do objektu, ale máte možnost zvláštní jednotlačítkovou volbou volat jiný přístroj domácího telefonu, který se nachází třeba o patro níž, nebo v zahradním altánku či v garáži.

Můžete rovněž využít naše bohaté zkušenosti s opravami stávajících nefunkčních systémů. Zejména v mnohabytových domech jsou tlačítková tabla poničená, morálně i fyzicky zastaralá a po neodborných pokusech o opravu nenávratně poškozená a nefunkční. Na zavolání přijedem do místa zakázky a provedeme analýzu stávajícího technického stavu. Po domluvě se zadavatelem navrhneme pevnou cenu a tlačítkové tablo vyměníme, zkontrolujeme rozvody a vyměníme poškozené přístroje domácích telefonů.
 

Dodáme Vám systém podle Vašich estetických i cenových představ. Nabízíme Vám např. URMET, MIWI, FERMAX, SCHRACK, TESLA, COMMAX, BTICINO a další světové výrobce těchto přístrojů.

Vedle běžných audio domácích telefonů je v naší standardní nabídce i montáž videotelefonů v barevném provedení s digitálním zpracování obrazu. Na přání je možno objednat videotelefony s paměťovou SD kartou. Pomocí paměťové SD karty lze vyvolat na obrazovku  návšťevníky, kteří na Vás zvonili v době kdy nikdo nebyl přítomen. Na obranu proti vandalům dodáváme tlačítková tabla s kamerou v robustním provedení „antivandal“. Kamera umístěná nenápadně v tlačítkovém tablu je pod silným průhledným krytem a je stavitelná do 20 st. Rovněž odpadá potíž za tmy – kolem kamery jsou speciální infračervené diody, které mají za úkol „nasvítit“ v neviditelném spektru prostor kde stojí návštěvník. Dále lze doplnit externí kamery, například nad vchodové dveře, zadní vchodové dveře atd. a pomocí videotelefonu přepínat jednotlivé kamery, popřípadě zobrazit najednou čtyři kamery na LED display.